Mourinho chciałby Belottiego w Romie
Mourinho chciałby Belottiego w Romie

Mourinho chciałby Belottiego w Romie

Nierówna forma Timo Wernera zmusiła zarząd The Blues do szukania nowej ‚9’. W planach Thomasa Tuchela jest ściągnięcie dużego nazwiska jak Haaland czy Lukaku, jednak jeżeli nie uda się kupić żadnego z nich, na ratunek ma przyjść Andrea Belotti. Problem pojawia się w nowym trenerze AS Romy – Jose Mourinho, który chce przechwycić włoskiego goalleadora.

Niedawno Mourinho został ogłoszony nowym trenerem Romy. Portugalczyk wraca do Serie A po blisko 10 latach przerwy.

Włoch zdobył w tym sezonie 12 bramek w lidze, jednak patrząc na to gdzie w tabeli ligowej znajduje się jego Torino, to nie jest to wcale zły wynik. 27-latkowi pozostał rok kontraktu, jednak jest on skory przedłużyć umowę z obecnym pracodawcom. Dopiero zainteresowanie europejskich gigantów może pokrzyżować jego plany.

Jego przyjście do Chelsea nie jest pewne, jednak łatwo zrozumieć dlaczego The Blues są nim zainteresowani. Timo Werner ma problem by odnaleźć stałą formę, a nowy trener Niebieskich, Thomas Tuchel za wszelką cenę chce go odbudować. Cierpią na tym Tammy Abraham i Olivier Giroud, którzy mogą narzekać na brak minut.

Belotti niejednokrotnie udowadniał, że potrafi zdobywać bramki. Jednakże nie wiadomo jak poradziłby sobie w Premier League.

Źródło: Sports View

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW