Mourinho chciałby Belottiego w Romie
Mourinho chciałby Belottiego w Romie

Mourinho chciałby Belottiego w Romie

Nierówna forma Timo Wernera zmusiła zarząd The Blues do szukania nowej ‚9’. W planach Thomasa Tuchela jest ściągnięcie dużego nazwiska jak Haaland czy Lukaku, jednak jeżeli nie uda się kupić żadnego z nich, na ratunek ma przyjść Andrea Belotti. Problem pojawia się w nowym trenerze AS Romy – Jose Mourinho, który chce przechwycić włoskiego goalleadora.

Niedawno Mourinho został ogłoszony nowym trenerem Romy. Portugalczyk wraca do Serie A po blisko 10 latach przerwy.

Włoch zdobył w tym sezonie 12 bramek w lidze, jednak patrząc na to gdzie w tabeli ligowej znajduje się jego Torino, to nie jest to wcale zły wynik. 27-latkowi pozostał rok kontraktu, jednak jest on skory przedłużyć umowę z obecnym pracodawcom. Dopiero zainteresowanie europejskich gigantów może pokrzyżować jego plany.

Jego przyjście do Chelsea nie jest pewne, jednak łatwo zrozumieć dlaczego The Blues są nim zainteresowani. Timo Werner ma problem by odnaleźć stałą formę, a nowy trener Niebieskich, Thomas Tuchel za wszelką cenę chce go odbudować. Cierpią na tym Tammy Abraham i Olivier Giroud, którzy mogą narzekać na brak minut.

Belotti niejednokrotnie udowadniał, że potrafi zdobywać bramki. Jednakże nie wiadomo jak poradziłby sobie w Premier League.

Źródło: Sports View

O autorze

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW