Souness: Leicester może wypaść z TOP 4
Souness: Leicester może wypaść z TOP 4

Souness: Leicester może wypaść z TOP 4

Niedawno Greame Souness przedstawił swoje predykcje dotyczące angielskiego TOP 4 – wypowiedział się o sytuacji Leicester.

Po ostatniej porażce Leicester z Newcastle, Souness uważa, że z taką grą mogą zapomnieć o miejscu w topowej czwórce. Lisy uległy Sroką aż 4:2, a pewnym momencie podopieczni Steve’a Bruce’a prowadzili 4:0. To zwycięstwo zapewniło zawodnikom Newcastle utrzymanie w angielskiej ekstraklasie.

Teraz podopiecznych Rodgersa czekają mecze z United, Tottenhamem i Chelsea, a według Greame’a mogą oni nie wygrać już żadnego meczu w tym sezonie ligowym.

– Jeśli Leicester będzie grać jak teraz, to nie wygrają żadnego meczu do końca sezonu. Doszli do finału FA Cup i muszą wrócić do gry na najwyższych obrotach. Chelsea ma ciężki miesiąc, muszą być skoncentrowani na finale FA Cup i Lidze Mistrzów.

– Pozornie West Ham ma łatwiejszy terminarz, ale nigdy nie wiesz jak to się potoczy – czy przed meczem Leicester – Newcastle powiedziałbyś, że Sroki coś ugrają?

Souness odniósł się do wieku niektórych zawodników z pierwszego składu Leicester.

– Mieli pięciu 24-latków i jednego 20-latka. 24-letni zawodnik ma na tyle duże doświadczenie, by wygrywać mecze Premier League, a nie byli nawet blisko by pokonać Newcastle. Nie kupuje tego, że mają niedoświadczony skład, mając tam jednego 20-latka. Ja w wieku 24-lat byłem bardzo doświadczonym graczem.

– Porażka to nie wina Evansa, pierwsze 20 minut zagrali słabo. Gdybyś odpalił TV i nie wiedział kto gra, powiedziałbyś, że gracze w żółtych (Newcastle) są topową drużyną ligi, a gracze w niebieskich (Leicester), walczą o utrzymanie.

Źródło: SkySports

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW