Pioli: Fikayo podjął decyzję
Pioli: Fikayo podjął decyzję

Pioli: Fikayo podjął decyzję

Trener Milanu, Stefano Pioli dał jasno do zrozumienia, że zarząd Rossonerich chce wykupić Fikayo Tomoriego. Anglik trafił do włoskiego giganta zimą, poprzez wypożyczenie z Chelsea.

23-latek imponuje formą, wielu fanów The Blues jest zaskoczona jego dyspozycją i uważa, że w przyszłości mógłby pełnić kluczową rolę w pierwszym zespole. Jednakże tu pojawiają się włodarze Milanu, którzy chcieliby zatrzymać Fikayo u siebie. Sam zawodnik niejednokrotnie sugerował, że zostanie w zespole Pioliego.

– Chcemy wykupić Tomoriego na stałe. Nasze intencje są jasne, tak samo Fikayo podjął już decyzję. Zobaczymy co stanie się pod koniec sezonu.

Sprzedaż Tomoriego byłaby kolejnym błędem Chelsea, która niejednokrotnie oddawała swoje talenty za bezcen. Lukaku, Salah i De Bruyne nigdy nie dostali prawdziwej szansy, a w celu rozwoju i ratowania kariery musieli opuścić ekipę Niebieskich. Fikayo wygląda na zawodnika, który już teraz może wnieść jakość do pierwszej drużyny, jednak najprawdopodobniej zostanie w Milanie.

Źródło: Goal

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW