Ian Wright: Zouma wyglądał na bardzo zdenerwowanego
Ian Wright: Zouma wyglądał na bardzo zdenerwowanego

Ian Wright: Zouma wyglądał na bardzo zdenerwowanego

Legenda Arsenalu uważa, że to Kurt Zouma był jednym z powodów wczorajszej porażki Chelsea w derbach Londynu. The Blues przegrali to spotkanie 0:1 po fatalnym błędzie Jorginho.

W porównaniu do poprzedniego spotkania z Machesterem City, Thomas Tuchel zdecydował się na 7 zmian w wyjściowej jedenastce, w tym powrót Francuza. Anglik uważa, że Zouma nie tylko był słabym punktem zespołu, ale także jednym z winnych przy straconej bramce.

– Myślę, że Zouma jest kimś, na kim powinno wywierać się presję. Szczególnie gdy gra jako lewy środkowy obrońca, gdzie nie czuje się komfortowo. Wyglądał na bardzo zdenerwowanego.

– Wydaje mi się, że pressing jaki na niego nałożyli, zmusił go do podania do Jorginho, który był naciskany przez Smith Rowe’a. Zawsze wiedziałem, że jest to słabość Zoumy.

Po meczu ogromna fala krytyki spadła na Jorginho i Kepę, jednak niektórzy winią też po części Zoumę, jak Ian Wright. Gdy do składu wrócą Christensen oraz Rudiger, Francuz prawdopodobnie znów powędruje na ławkę.

Źródło: The Chelsea Chronicle

 

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW