James: Nie wykorzystaliśmy swoich szans
James: Nie wykorzystaliśmy swoich szans

James: Nie wykorzystaliśmy swoich szans

Z nadchodzącym finałem FA Cup i następnymi bardzo ważnymi meczami w tym sezonie, nie ma co się rozwodzić nad porażką z Arsenalem.

Taką wiadomość ma dla nas fanów Reece James. Walka o TOP4 jest cały czas zacięta i trzeba iść dalej.

– Popełniliśmy błąd, który doprowadził do straty bramki, nie wykorzystaliśmy paru sytuacji, które mieliśmy. Mogliśmy objąć prowadzenie w meczu i wyglądałoby to zupełnie inaczej.

– Arsenal to dobra drużyna, ciężko ich złamać. Mieliśmy na to szansę, ale tego nie zrobiliśmy. Nie możemy tego przeżywać, w sobotę gramy finał FA Cup i musimy być na niego gotowi.

– Przegrana to przegrana, nie możemy pozwolić, żeby negatywne uczucia przejęły władzę nad nami, naszą grą czy treningami. Musimy to zaakceptować, iść do przodu i skupić się na następnych spotkaniach.

– Przed nami najważniejsza część sezonu. Jesteśmy w dwóch finałach, musimy przejść to jako drużyna, rozwijając się krok po kroku i stawać się coraz silniejsi.

– Oczywiście, że fajnie byłoby wygrać i nabrać rozpędu przed finałem z Leicester, ale może to taki mały kubeł zimnej wody? Wracamy do ośrodka treningowego i skupić się na naszej pracy.

Źródło: Chelsea Official Site

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW