Tiemoue Bakayoko powróci do Chelsea
Tiemoue Bakayoko powróci do Chelsea

Tiemoue Bakayoko powróci do Chelsea

Letnie okienko transferowe coraz bliżej, więc Chelsea będzie musiała zdecydować, co zrobić z piłkarzami przebywającymi na wypożyczeniu. Jednym z nich jest francuski pomocnik, Tiemoue Bakayoko.

Francuz reprezentuje obecnie barwy Napoli, i choć pod wodzą Gattuso odgrywa znaczącą rolę, na południu Włoch nie rozważają opcji pozostanie pomocnika na kolejny sezon.

Według La Gazzetta dello Sport, klub nie ma żadnych intencji w zatrzymaniu piłkarza, więc ten powróci na Stamford Bridge. Oprócz nierównej formy jest również cena. Włoski klub będzie musiał zapłacić około 18 milionów euro. To wydatek, na jaki władze Napoli nie mogą sobie pozwolić, najpewniej przez kryzys spowodowany pandemią.

Jeżeli nie wydarzy się nic specjalnego, Bakayoko powróci do Chelsea na sezon 21/22. Prawdopodobnie Tuchel nie będzie widział go w swoich planach, więc włodarze The Blues zaczną rozglądać się za nowym klubem.

Źródło: Sport Witness

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW