Chelsea w rozmowach z agentem oraz ojcem Haalanda
Chelsea w rozmowach z agentem oraz ojcem Haalanda

Chelsea w rozmowach z agentem oraz ojcem Haalanda

Chelsea rozpoczęła w ostatnim czasie rozmowy z otoczeniem norweskiego napastnika. Kristof Terreur uważa, że The Blues zaczęli wywierać presję na talencie Borussi Dortmund.

The Athletic informuje, że w walce o piłkarza stanie sześć klubów z całej Europy. Są to Chelsea, Barcelona, Real Madryt, Juventus, PSG oraz oba kluby z Manchesteru. Walka o 20-latka już od jakiegoś czasu jest niezwykle zacięta. Jednego dnia jeden z klubów jest bardzo blisko podpisania umowy z Haalandem, żeby następnego dnia praktycznie nie liczyć się w walce.

Bardzo prawdopodobne jest, że Norweg opuści latem BVB. Rzeczą, która mogłaby go zatrzymać jest udział obecnego klubu w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, co nadal nie jest pewne.

Jak twierdzi Kristof Terreur, Roman Abramowicz by uzyskać przewagę nad resztą stawki rozpoczął już rozmowy z agentem oraz ojcem piłkarza.

– Prowadzone były rozmowy, zarząd był w kontakcie z jego (Haalanda) agentem oraz ojcem. Ale jest jeszcze zbyt wcześnie, by cokolwiek obstawiać. Nie wysłali jeszcze żadnej oferty, ale Chelsea zawsze czeka z tym do ostatnich chwil.

Źródło: Caught Offside, The Athletic, Talk Chelsea

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW