Czy Eden Hazard wróci na Stamford Bridge?
Czy Eden Hazard wróci na Stamford Bridge?

Czy Eden Hazard wróci na Stamford Bridge?

Według raportów z Hiszpanii, Eden Hazard łączony jest z sensacyjnym powrotem do Chelsea, jeśli tylko Zinedine Zidane zdecyduje się na rozstanie z Belgiem.

O całej sytuacji wypowiedział się dobrze poinformowany dziennikarz, jeśli chodzi o belgijskich piłkarzy, Kristof Terreur. Jego zdaniem władze klubu nadal lubią się z piłkarzem. Jego kariera w Realu nie przebiega tak, jak Hazard o tym marzył. Większość czasu zamiast spędzić na boisku, Belg spędzał w gabinetach lekarskich.

W rozmowie z Talk Chelsea, Terreur został zapytany o sytuację belgijskiego skrzydłowego.

– Zawsze nazywał Chelsea swoim domem. „Moja krew jest niebieska, ale serce mówi mi, że muszę przejść do Realu”, to było jego największe marzenie. Myślał o tym przez bardzo długi czas, bardzo lubił życie w Cobham, rozmowy w piekarni czy wyjścia lunch.

– Jedyne drużyny, w których chciałby grać w raze ewentualnego odejścia z Realu to Lille oraz Chelsea. Eden nadal ma dom w Londynie i czasem rozmyśla nad życiem tam po zakończeniu kariery. Nadal wiem, że niektóre osoby w Chelsea bardzo go lubią.

Podczas swojego pobytu na Stamford Bridge, Eden Hazard wystąpił ponad 350 razy w niebieskiej koszulce. Do bramek rywali trafiał 110 razy, a po jego ostatnich podaniach koledzy umieszczali piłki w siatce 92 razy.

Źródło: Caught Offside, Talk Chelsea

 

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW