Ferdinand: Chelsea powinna zatrudnić Marquinhosa
Ferdinand: Chelsea powinna zatrudnić Marquinhosa

Ferdinand: Chelsea powinna zatrudnić Marquinhosa

Jeden z najlepszych środkowych obrońców w historii, Rio Ferdinand uważa, że Marcos Aoás Corrêa znany jako Marquinhos powinien stać się celem transferowym The Blues.

Wypowiadając się o zawodniku grającym na tej samej pozycji co Rio w przeszłości, można sądzić że nienajlepszy kolega Johna Terry’ego wie co mówi.

– Jeśli którakolwiek drużyna z czołówki poszukuje zawodnika na środek obrony, to najlepszą możliwą opcją na rynku jest Marquinhos.

– On nie pęka w wielkich meczach. Zawsze daje z siebie wszystko i można na niego liczyć. Nie schodzi poniżej pewnego wysokiego poziomu. Nadal jest zawodnikiem stosunkowo młodym, lecz już posiada bardzo duże doświadczenie na boisku.

Wśród klubów zainteresowanych pozyskaniem Brazylijczyka wymienia się również Manchester United. Wielce prawdopodobne, że to między The Blues a Czerwonymi Diabłami stoczy się decydująca walka o usługi 27-latka w następnym sezonie. Jako atut Chelsea w tej batalii można postrzegać wcześniejszą współpracę Thomasa Tuchela z aktualnym zawodnikiem PSG.

– Uważam, że jedynym ogniwem, którego brakuje Chelsea do walki w przyszłym sezonie o mistrzostwo Premier League jest właśnie światowej klasy środkowy obrońca. Obrońca taki jak Marquinhos.

 

Źródło: metro.co.uk

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW