Sam Kerr: Chelsea to najlepszy zespół, w jakim kiedykolwiek grałam
Sam Kerr: Chelsea to najlepszy zespół, w jakim kiedykolwiek grałam

Sam Kerr: Chelsea to najlepszy zespół, w jakim kiedykolwiek grałam

Po zwycięstwie 4-1 nad żeńskim zespołem Bayernu, drużyna Chelsea FC Women zameldowała się w finale Ligi Mistrzyń UEFA. W ostatnim czasie wygrała również FA Women’s Super League (odpowiednik Premier League).

Dzięki temu, kobiecy zespół Chelsea może powtórzyć wyczyn pań z Arsenalu, z 2007 r. – zdobycie poczwórnej korony. Z tej okazji postanowiła się wypowiedzieć Samantha Kerr – najskuteczniejsza piłkarka Chelsea w tym sezonie.

– Chelsea to zdecydowanie najlepszy zespół, w jakim kiedykolwiek mogłam grać. Myślę, że za każdym razem, gdy robisz coś wyjątkowego, czujesz się dumna. To niezwykła chwila. Jest to jeden z powodów, dla którego trafiłam do Chelsea. Chciałam rzucić sobie wyzwanie.

– Mamy niesamowicie utalentowaną drużynę. Czuję, że to nasz najlepszy zespół w historii, a na pewno najlepszy, w jakim mogłam występować.

Finał Ligi Mistrzyń odbędzie się w niedzielę, 16.05, o 21:00. Nasze panie zmierzą się z FC Barceloną. Dla obydwu drużyn będzie to szansa na zdobycie tego trofeum po raz pierwszy w historii.

Źródło: BBC

O autorze

Avatar

Pasjonat Bundesligi i Premier League. Kibic Chelsea i Bayernu. Fan Elvisa, Sinatry i Kultu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW