De Sciglio: Fajnie byłoby trafić do Anglii
De Sciglio: Fajnie byłoby trafić do Anglii

De Sciglio: Fajnie byłoby trafić do Anglii

W ostatnich miesiącach Chelsea prezentuje świetną formę. Wszystko to za sprawą Thomasa Tuchela, który w połowie sezonu przejął zespół i postawił go na nogi. The Blues ponownie są atrakcyjnym kierunkiem dla wielu zawodników, stąd jeden z piłkarzy Olympique Lyon postanowił się wypowiedzieć na ten temat.

Obrońca Lyonu, Mattia De Sciglio przyznał, że obecnie Chelsea to wymarzone miejsce na transfer. Wspomina też jak wiele w tym zasługi Thomasa Tuchela. W tym miesiącu Niebiescy mają szansę na wygranie FA Cup i Ligi Mistrzów, byłby to ich pierwszy dublet od 2015. Forma Chelsea zwróciła uwagę wielu graczy, chociażby De Sciglio, który jest wypożyczony z Juve do Lyonu.

– Na początku miałem wątpliwości co do mojego wypożyczenia. Lyon to wspaniały klub i to nie przypadek, że rok temu wyeliminowali Juve i City. Czuję się tu dobrze i chciałbym tu zostać, jednak jako alternatywę wybrałbym Angilę.

– Jestem zafascynowany Premier League i Chelsea, jednak póki co skupiamy się na przeskoczeniu Monaco i zakwalifikowaniu się do Ligi Mistrzów.

Nie tylko Włoch odnosi takie wrażenie, jednak Chelsea nie interesują gracze o takiej jakości. Celami The Blues są Haaland i Lukaku, którzy mieliby zastąpić odchodzących Giroud i Abrahama. Transfer któregoś z nich może wiele kosztować, a właściciel klubu wspiera Tuchela budżetem o wysokości 150mln funtów.

Źródło: Tuttosport

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW