Chelsea wykazuje zainteresowanie pomocnikiem Leicester
Chelsea wykazuje zainteresowanie pomocnikiem Leicester

Chelsea wykazuje zainteresowanie pomocnikiem Leicester

James Maddison znalazł się w kręgu zainteresowań Chelsea, jak informuje Fichajes. Pomocnika na oku ma również tegoroczny mistrz Anglii, Manchester City.

24-latek dołączył do drużyny Lisów w 2018 roku, przychodząc z Norwich. Od tamtego momentu co sezon imponuje swoją grą i skupia uwagę wielu klubów. Leicester za swojego zawodnika żąda około 51 milionów funtów. Według raportów, podczas walki o Anglika, to Chelsea ma mieć przewagę na zespołem z Manchesteru. Spowodowane jest to priorytetem ściągnięcia na Etihad zastępcy Aguero.

Mimo faktu, że działacze zespołu Guardioli skupią się przede wszystkim na napastniku, z pewnością nie można ich wykluczać z walki o 24-latka. Maddison zaangażowany był w 21 bramek dla swojego zespołu we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie. Kontrakt Anglika upływa latem 2024 roku. Maddison byłby dobrym dodatkiem do linii pomocy Chelsea, zwłaszcza do stylu, który obecnie proponują.

Tuchel lubi grać dwójką ofensywnych pomocników ustawionych za plecami napastnika. To pozycja z którą 24-latek jest bardzo zaznajomiony. Jego transfer dodałby głębi oraz jakości składu. Świetnie sprawdziłby się w roli zmiennika, ale i zawodnika zaczynającego od pierwszej minuty. Na pewno jego najlepsze lata są jeszcze przed nim.

Źródło: A Stamford Bridge Too Far

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW