Alan Hudson: VAR to żart!
Alan Hudson: VAR to żart!

Alan Hudson: VAR to żart!

Legenda Chelsea, Alan Hudson, nie krył oburzenia po kontrowersyjnej decyzji VARu, która pozbawiła Chelsea szans na triumf w FA Cup. 

Alan Hudson w przeszłości był pomocnikiem m.in. Chelsea, czy też Arsenalu. Obecnie udziela on wywiadów, w których na bieżąco dzieli się swoim spostrzeżeniami, dotyczącymi głównie angielskiej piłki. Nie mogło więc obyć się bez kwestii ostatniego finału FA Cup, a także decyzji Thomasa Tuchela.

– Jeśli chodzi o VAR, jest to już po prostu chleb powszedni. System odgwizdywania takich minimalnych spalonych powinien zostać czym prędzej odrzucony.

– Po meczu z Arsenalem, Tuchel stwierdził, że była to dla niego nauczka i że wyciągnie pewne wnioski. Jak widać, chyba nie bardzo je wyciągnął. Uważam, że korekty w składzie, jakich dokonał, były tak samo dziwne, jak te Pepa Guardioli, który również wybierał na ostatnie mecze niecodzienne rozwiązania.

– Z drugiej strony – jeżeli ci nie wychodzi, ludzie zaczynają cię obwiniać za zły wybór składu, itp., zamiast dostrzec fakt, że Leicester wygrało dzięki znakomitemu trafieniu Tielemansa i niesamowitych paradach Schmeichela. To też trzeba jasno powiedzieć.

Źródło: CaughtOffside

 

O autorze

Avatar

Pasjonat Bundesligi i Premier League. Kibic Chelsea i Bayernu. Fan Elvisa, Sinatry i Kultu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW