Cesar Azpilicueta: Jesteśmy zdeterminowani, by wygrać nadchodzące mecze
Cesar Azpilicueta: Jesteśmy zdeterminowani, by wygrać nadchodzące mecze

Cesar Azpilicueta: Jesteśmy zdeterminowani, by wygrać nadchodzące mecze

Po porażce z Leicester w finale FA Cup, kapitan Chelsea nawołuje swoich kolegów, by ci odpoczęli po tym spotkaniu i skupili się na przygotowaniach do walki o TOP4 i na finał Ligi Mistrzów.

Po sobotniej porażce nie ma już czasu na przejmowanie się tym, co się stało. Przed zespołem Tuchela prawdopodobnie najważniejsze trzy mecze w tym sezonie. W walce o czołową czwórkę The Blues podejmą Leicester oraz Aston Villę, natomiast za niecałe dwa tygodnie zmierzą się z zespołem Pepa Guardioli w finale Ligi Mistrzów.

– Przegraliśmy dwa mecze, dwa ważne mecze. Straciliśmy dwie szanse, i nie możemy sobie pozwolić na więcej. Nie możemy już zmienić wyników, ale musimy być pokorni, musimy zaakceptować to, że możemy być coraz lepsi, podnieść się i ruszyć z powrotem. Gramy trzy kluczowe mecze w tym sezonie dla klubu, dla nas i dla kibiców. Jesteśmy zdeterminowani, by je wygrać.

Chelsea traci obecnie 2 punkty do zespołu Brendana Rodgersa. Dwa zwycięstwa w dwóch ostatnich meczach zagwarantują The Blues udział w Lidze Mistrzów w nadchodzącym sezonie, dlatego kapitan londyńskiej drużyny podkreśla wagę tych spotkań.

– Ciężko to znieść, ale za niecałe trzy dni znów gramy mecz, więc musimy się zregenerować i iść do przodu. Wtorkowy meczy będzie bardzo ważny w kwestii gry w Lidze Mistrzów. Jesteśmy w miejscu, gdzie wszystko jest w naszych rękach i teraz jest ten moment, ostatni tydzień Premier League.

Źródło: A Stamford Bridge too Far

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW