Kane chce odejść z Totenhamu
Kane chce odejść z Totenhamu

Kane chce odejść z Totenhamu

Dzisiaj w mediach pojawiła się informacja, że napastnik Totenhamu Hotspur-Harry Kane chce odejść z klubu. W grze o podpis Anglika są obecnie 3 kluby z Premier League.

W kwietniu Totenham przegrał finał Carrabao cup co sprawia, że Kane nie zdobył jeszcze trofeum w barwach kogutów. Do tego niepewna sytuacja co do trenera w przyszłym sezonie sprawia, że frustracja w 27 latku narasta i chciałby on odejść z Totenhamu już w następnym okienku transferowym.

Korespondent The Telegraph- Matt Law twierdzi, że obecnie o podpis Angielskiego napastnika walczą Manchester United, Manchester City i Chelsea, wszystkie te kluby wyraziły zainteresowanie zawodnikiem. Podobno tylko te kluby wchodzą w grę ponieważ Kane chciałby zostać w Premier League. Według Law’a Harry Kane chciałby rozwiązać kwestie odejścia jeszcze przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy.

Daniel Levy oczekuje za Kane’a 150 milionów. Cena jest tak wysoka głównie przez to, że Kane wciąż ma 3 lata aktywnego kontraktu. Chelsea jest jednym z największych rywali Spurs co może znacznie utrudnić negocjacje.

Źródło: Matt Law

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka i F1

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW