Leno: Werner i Rudiger to trudni rywale
Leno: Werner i Rudiger to trudni rywale

Leno: Werner i Rudiger to trudni rywale

Bramkarz Arsenalu – Bernd Leno opowiedział o swoich odczuciach, gdy musi grać przeciwko Antonio Rudigerowi i Timo Wernerowi.

W ostatnim wywiadzie dla niemieckiej prasy Leno został zapytany o najniewygodniejszych przeciwników, którzy są jego kolegami z reprezentacji. Jego wybór padł na dwóch zawodników Chelsea – Wernera i Rudigera, o których wypowiedział się w następujący sposób:

– Timo Werner to strasznie niewygodny przeciwnik, czeka za plecami obrońców i szuka sobie miejsca, aby dostać piłkę na wolne pole. Antonio Rudiger to też dobry przykład, każdy w Arsenalu uważa, że gra przeciw niemu jest niewiarygodnie wymagająca i trudna. Pomagają drużynie i są udręką dla rywali.

Cała trójka dobrze się zna, mieli okazję grać ze sobą w kadrze Niemiec, a także mierzyć się przeciw sobie na poziomie Bundesligi i Premier League. Ciężko się nie zgodzić z słowami bramkarza The Gunners – w ostatnich latach Rudiger wielokrotnie pokazywał, że twarda gra nie jest mu obca. Natomiast Timo Werner ciągle udowadnia, jak dużo może dać drużynie poruszając się po całej szerokości i długości boiska.

Źródło: Sport1

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW