Rodgers: Nie bez powodu są w finale Ligi Mistrzów
Rodgers: Nie bez powodu są w finale Ligi Mistrzów

Rodgers: Nie bez powodu są w finale Ligi Mistrzów

Brendan Rodgers nigdy nie słynął z pochlebnych słów w stronę Chelsea. Ostatnio jego Leicester pokonało The Blues i zdobyło Puchar Anglii. Już jutro oba zespoły zmierzą się w ramach 37. kolejki ligowej, będzie to arcyważne spotkanie dla obu ekip, ponieważ może ono zaważyć o końcowym układzie TOP 4.

Rodgers postanowił rozluźnić napiętą atmosferę – w pozytywny sposób wypowiedział się o kadrze jaką dysponuje Thomas Tuchel. Jednocześnie Północny Irlandczyk zapewnia, że jego podopieczni wyjdą na mecz tak pewnie, jak zrobili to w finale FA Cup. Kolejnym smaczkiem jest sytuacja ligowa – Niebieskich (4. miejsce) i Lisy (3. miejsce) dzielą dwa punkty, a zakładając, że Liverpool wygra z Burnley, przegrany jutrzejszego starcia wypada z topowej czwórki.

– Oczekuję, że zagrają jak na nich przystało – jak topowy zespół. To klub, który odnosił wielkie sukcesy, pracowałem tam cztery lata. Jednak jeśli chcesz wygrywać, musisz mieć świadomość, że czasem powinie Ci się noga.

– Nie bez powodu są finalistami Ligi Mistrzów, mają niesamowity skład. Pokonanie ich w finale FA było dla nas czymś fantastycznym. Wyjdziemy na ten mecz z tym samym nastawieniem jak ostatnio: ciężko pracujmy, bądźmy tak samo agresywni i zobaczymy czy będziemy dochodzić do klarownych okazji.

Źródło: Leicester City

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW