OFICJALNIE: Trivago nowym sponsorem Chelsea
OFICJALNIE: Trivago nowym sponsorem Chelsea

OFICJALNIE: Trivago nowym sponsorem Chelsea

Chelsea za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej przedstawiła nowego sponsora klubu. Zarząd The Blues podpisał dziś wieloletnią umowę z firmą technologiczną Trivago.

Logo niemieckiej spółki widoczne będzie na strojach treningowych Chelesa, które zostały ujawnione przy okazji prezentacji nowego sponsora. Dyrektor naczelny Chelsea – Guy Laurence, powiedział:

– Wszyscy nie możemy się doczekać chwili, kiedy znów będziemy mogli swobodnie podróżować. Czy to po to, aby oglądać Chelsea, czy spędzić wakacje z dala od domu. Jestem naprawdę zachwycony, że mogę powitać Trivago w rodzinie Chelsea. Dzięki tej globalnej platformie, która jest najlepsza w swojej dziedzinie, będziemy z dumą nosić logotyp Trivago na naszych strojach treningowych drużyny mężczyzn, kobiet i akademii.

Dyrektor generalny Trivago – Axel Hefer, powiedział natomiast:

– Kiedy nadarzyła się okazja współpracy z Chelsea, od razu się na to zgodziliśmy. W Trivago jesteśmy pasjonatami piłki nożnej. Dla nas to nie tylko rozrywka, to część kultury i codziennego życia. Przebywanie z ludźmi, którzy są dla nas ważni, wspólne przeżywanie ekscytujących i wyjątkowych chwil, odkrywanie nowych miejsc na meczach wyjazdowych oraz wielkie zwycięstwa w rozgrywkach krajowych i międzynarodowych – piłka nożna wnosi radość do naszego życia… podobnie jak podróże. Cieszymy się, że możemy z uśmiechem i kołatającym sercem powiedzieć całej Chelsea slogan Trivago – „Let’s go!”.

Dwa światy – podróżniczy i piłkarski zderzyły się dziś na Stamford Bridge. Trivago zorganizowało imprezę, zmieniając boisko Chelsea w tropikalną wyspę ozdobioną piaszczystą plażą i klimatycznym barem tiki. Kapitanowie obu zespołów The Blues – Cesar Azpilicueta i Magdalena Eriksson skorzystali z tropikalnej zabawy, a dołączyli do nich Thomas Tuchel i Emma Hayes.  Kwartet zaprezentował przy okazji nowy zestaw treningowy na sezon 2021/22.


Źródło: Chelsea FC

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW