Chelsea wśród zainteresowanych Jebbisonem
Chelsea wśród zainteresowanych Jebbisonem

Chelsea wśród zainteresowanych Jebbisonem

Chelsea bacznie obserwuje wonderkida Sheffield United, Daniela Jebbisona. Problemem jest zainteresowanie wielu klubów, które też chcą podpisać perłę Szabelek.

Z Anglii zainteresowanie wskazuje Manchester United i Arsenal. Natomiast z Niemiec w sprawie Jebbisona kontaktowali się Bayern Monachium i Borussia Dortmund. Daniel pokazał się szerszej publiczności, w momencie zdobycia zwycięskiej bramki w niedzielnym starciu z Evertonem. Niestety kolejne trzy punkty na nic się Szablom nie zdadzą, ponieważ ich spadek był pewny wiele kolejek wcześniej. Debiut 17-latka przypadł na mecz z Crystal Palace, jednak wtedy nie zrobił on takiego wrażenia.

Tak o swoim podopiecznym wypowiedział się tymczasowy trener Sheffield, Paul Heckingbottom:

– Postawiłem na Daniela, ponieważ wie jak strzelać bramki i właśnie to robi – pokazuje energię i chęć wygrywania, co uważam za znakomite. Ciężko pracuje i dodaje kolegom otuchy, wraca do defensywy i przeszkadza napastnikom rywali, co motywuje innych.

Kanadyjczyka charakteryzuje świetny wzrost, który może tylko się polepszyć. Gdy dodamy do tego naturalny ciąg na bramkę, może się okazać, że Jebbison to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników na świecie. Ponoć Sheffield chce przedłużyć jego obecną umowę, lecz utrudnia to fakt degradacji do Championship.

Źródło: Daily Star

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW