Crystal Palace rozważa sprowadzenie dwóch piłkarzy Chelsea
Crystal Palace rozważa sprowadzenie dwóch piłkarzy Chelsea

Crystal Palace rozważa sprowadzenie dwóch piłkarzy Chelsea

Letnie okienko transferowe zbliża się wielkimi krokami. W mediach pojawia się coraz więcej pogłosek o potencjalnych transferach. Jedna z nich dotyczy dwóch graczy The Blues, którzy są obecnie wypożyczeni do innych klubów z Anglii. 

Marc Guehi oraz Conor Gallagher – bo o nich tutaj mowa – są łączeni z zespołem The Eagles. Pierwszy z nich notuje świetny sezon w Swansea, gdzie obecnie walczy o awans do Premier League. W pierwszym spotkaniu play-offów został wybrany zawodnikiem meczu, co tylko pieczętuje jego znakomitą dyspozycję na przestrzeni całego sezonu. Anglik jest nieufny wobec polityki wypożyczeń prowadzonej w Chelsea i chciałby znaleźć stabilizację. Według najnowszych doniesień Chelsea ma przedłużyć kontrakt z młodym defensorem, jednak jest jednocześnie gotowa go sprzedać, kiedy pojawi się oferta opiewająca na 15-20 mln £.

Drugi z wychowanków Chelsea rozgrywa indywidualnie bardzo dobry sezon w West Bromich Albion. Pomimo spadku do Championship Gallagher jest wyróżniającą się postacią w szeregach drużyny Allardyce. Za mecz przeciwko West Hamowi Birmigham Mail wybrało go zawodnikiem spotkania.

Przypominał Gallaghera z pierwszej części sezonu. Był wszędzie, wygrywał pojedynki, blokował strzały, posyłał podania – napisał dziennik.

Obydwaj zawodnicy są poważnie rozważani przez zarząd Crystal Palace. Oczywiście, ze względu na przepisy klub z południowego Londynu nie będzie w stanie sprowadzić obydwóch graczy na zasadzie wypożyczenia. Jeżeli jednak menagerem Orłów zostanie Frank Lampard, szanse na dobicie targu z Chelsea jedynie wzrosną – czy to na transfer definitywny, czy na wypożyczenie.

Źródło: The Athletic, Birmingham Mail

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW