Harry Kane: Nigdy nie powiedziałem, że zostanę w Tottenhamie do końca kariery
Harry Kane: Nigdy nie powiedziałem, że zostanę w Tottenhamie do końca kariery

Harry Kane: Nigdy nie powiedziałem, że zostanę w Tottenhamie do końca kariery

Dzisiaj światło dzienne ujrzał wywiad z Harrym Kane’em. Napastnik Kogutów jasno stwierdził, że w następnym sezonie chce grać w Lidze Mistrzów. 

– Wydaje mi się, że Daniel Levy może chcieć mnie sprzedać w nadchodzącym oknie. Jeśli dostanie za mnie 100 milionów funtów, to czemu miałby tej oferty nie przyjąć? Być może nie będę tyle wart za 2-3 lata.

– Myślę, że czeka nas poważna rozmowa. Liczę, że nasze dobre stosunki będą sprzyjały rozmowie. Jestem tutaj ponad 16 lat i liczę, że po takim czasie uda się szczerze porozmawiać.

– Chcę grać w Lidze Mistrzów. Nie jestem zdesperowany, ale chcę wygrywać i chce grać w największych meczach. Mam 27 lat, na koniec mojej kariery nie chce niczego żałować, chce być najlepszą wersją samego siebie i się rozwijać. Czuje, że nie osiągnąłem swojej granicy możliwości. Dalej mogę robić lepsze liczby i być lepszym piłkarzem. Nigdy nie powiedziałem, że zostanę w Tottenhamie do końca kariery.

– Oczywiście nigdy nie powiedziałem również, że odejdę ze Spurs. Podchodzę do tematu spokojnie, dalej mam przed sobą 7-8 lat gry na najwyższym poziomie. Chce wskoczyć na poziom Messiego czy Ronaldo, stać mnie na to. Dlaczego miałbym nie strzelać po 70 goli w sezonie? To ‚level’, który chciałbym osiągnąć.

źródło: dailymail.co.uk

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW