Hudson: Cavani potrafi strzelić, nie to co Werner
Hudson: Cavani potrafi strzelić, nie to co Werner

Hudson: Cavani potrafi strzelić, nie to co Werner

Alan Hudson postanowił porównać Timo Wernera i Edinsona Cavaniego.

We wtorek Werner zdobył kolejną bramkę z pozycji spalonej, tym razem w ligowym starciu z Leicester City. Hudson nie pozostał wyrozumiały i wypowiedział się na temat naszej ‚dziewiątki’, jednocześnie odnosząc się do gola Cavaniego (vs. Fulham). Urugwajczyk trafił na Old Trafford za darmo zeszłego lata.

– Werner ciągle biega na pozycji spalonej, albo zamiast prosto z trzech metrów, to układa swoje ciało w dziwny sposób, zupełnie inaczej niż uczyli nas w szkółce.

– Natomiast Cavani to wyjątkowy talent. Jest całkiem inny względem Wernera – potrafi się ustawić i wykończyć, co udowadniał przez swą wspaniałą karierę. Pokazywał swój niepodważalny talent, którym obdarzył go Bóg. Jego ostatni gol był tak prostą okazją, jak każda z której Werner wywoływał u kibiców ból głowy, Cavani pokazał pewność siebie i zuchwałość, której bramkarz Fulham nigdy nie widział.

Trener Chelsea, Thomas Tuchel to wielki fan talentu Wernera. Mimo, że Niemiec nie strzela, to dużo pracuje na dobro drużyny, a jego pozycja jest niepodważalna, co konsekwentnie udowadnia liczba minut Oliviera Giroud i Tammy’ego Abrahama.

Źródło: Caughtoffside

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW