Lampard: Mógłbym wrócić do Championship
Lampard: Mógłbym wrócić do Championship

Lampard: Mógłbym wrócić do Championship

Po zwolnieniu z Chelsea na początku tego roku, nazwisko Franka Lamparda wielokrotnie przewijało się w temacie objęcia nowej, mniej wymagającej posady w klubach o mniejszych wymaganiach. Anglik potrzebuje nabyć doświadczenia i podszkolić swój trenerski warsztat. Bardzo możliwe, że były szkoleniowiec The Blues wróci do ligi, w której zaczynał swą karierę trenerską – Championship. 

Sam trener wspomina, że byłby zainteresowany posadą w klubie z tej ligi i mógłby zasiąść za sterami klubów, który występuje w niej na co dzień. 42-latek zna tę ligę. Przez sezon prowadził Derby County, które w play-offach walczyło o awans do Premier League.

– Mógłbym wrócić do Championship. Musiałby to być odpowiedni klub z odpowiednim projektem.  Nie mam wygórowanego ego, bo prowadziłem klub występujący w Champions League, to wszystko jest za mną. Rok w Derby był bardzo przyjemny.

Źródło: Tribalfootball

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW