Rudiger przedłuży kontrakt?
Rudiger przedłuży kontrakt?

Rudiger przedłuży kontrakt?

Antonio Rudiger podjął decyzję w sprawie przedłużenia obecnej umowy z Chelsea. Według raportów z Anglii, Rudiger przedłuży obecny kontrakt. 

Niemcowi pozostał rok kontraktu, a po tym jak Frank Lampard zrezygnował z jego usług w prasie huczało od informacji na temat transferu do innej drużyny. Jednak kiedy drużynę przejął Thomas Tuchel zyskał na tym i 28-latek. Odzyskał formę i jest pewniakiem przy ustalaniu składu.

Środowisko Rudigera jest pewne, że przedłuży on obecną umowę, jednak sam zainteresowany woli poczekać do końca sezonu, gdyż według niego i klubu nowy kontrakt to formalność, a porozumienie nadejdzie bardzo szybko.

Przykładem tego w jak dobre dyspozycji jest Antonio może być ostatni mecz z Leicester. Zdobył on bramkę i zagrał bardzo pewne spotkanie, zresztą to drugie w ostatnim czasie jest u niego normą.

Źródło: Daily Star

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW