Borussia Dortmund wyceniła Jadona Sancho
Borussia Dortmund wyceniła Jadona Sancho

Borussia Dortmund wyceniła Jadona Sancho

Przed nami ostatnia kolejka sezonu, a co za tym idzie, okienko transferowe coraz bliżej. Dla wielu klubów będzie to jednak zwykły okres z powodu kryzysu, inne kluby natomiast będą mogły wydawać grube miliony.

Podczas tegorocznego letniego okienka może dojść do wielu ciekawych ruchów z udziałem np. Harry’ego Kane’a czy Jadona Sancho. Jak informuje Fabrizio Romano, młody Anglik ma być chętny na powrót na Wyspy. Jeżeli do działaczy Borussi wpłynie stosowna oferta, klub nie będzie robił problemów.

Jednak by działacze BVB się zgodzili, chętny na Sancho klub musiałby wydać nie mniej niż 100 milionów euro. Chelsea już od dłuższego czasu przygląda się sytuacji młodego Anglika. Wydaje się, że najpoważniejszym rywalem w walce będzie Manchester United, który był bliski ściągnięcia 21-latka już w ubiegłym roku.

Jadon rozegrał w tym sezonie 37 meczów we wszystkich rozgrywkach. Mimo słabszego początku, Anglik z meczu na mecz coraz bardziej się rozpędzał. Do bramki rywala trafiał 16 razy, a po jego 21 ostatnich podaniach koledzy umieszczali piłkę w siatce. Portal Transfermarkt wycenia 21-latka na 100 milionów euro.

Źródło: Fabrizio Romano, Chelsea News

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW