John Terry: Moim celem jest zarządzanie Chelsea
John Terry: Moim celem jest zarządzanie Chelsea

John Terry: Moim celem jest zarządzanie Chelsea

W niedawno przeprowadzonej rozmowie z Johnem Terrym, Anglik przyznał, że celem jego menedżerskiej kariery jest poprowadzenie Chelsea oraz to, że nigdy nie podejmie się pracy w Tottenhamie.

Były kapitan Chelsea jest obecnie asystentem Deana Smitha w Aston Villi, z którą Chelsea zmierzy się w niedzielę o byt Lidze Mistrzów. Anglik przyznał, że w przeszłości odrzucił oferty od dwóch „przyzwoitych klubów’. Obecnie Terry’emu przypisuje się pomoc w rozwoju takich piłkarzy jak Tyrone Mings czy Erzi Konsa, którzy tworzą duet obrońców w Villi. Ich obrona przez większą część sezonu była jedną z najlepszych w całej lidze.

– Moja ambicja jest bardzo, bardzo jasna. Moim ostatecznym celem jest zarządzanie w Chelsea Football Club. Mój zespół będzie wygrywał – mam nadzieję – w uczciwy sposób, będzie zorganizowany, bardzo dobrze wyszkolony, bardzo dobrze przygotowany i z czwórką z tyłu.

– Przyglądałem się Frankowi i Stevenowi i sukcesom, jakie obaj odnieśli. Lampard w swoim pierwszym sezonie w Chelsea, i to, co Gerrard zrobił z Rangersami to coś niesamowitego. Prawdopodobnie wtedy nie byłem jeszcze gotowy, by zostać trenerem. Teraz już jestem. Ale nie zamierzam po prostu gdziekolwiek wskoczyć. Odkąd tu jestem, odrzuciłem dwie oferty pracy z innych klubów.

– Dosyć przyzwoite kluby. Ale będzie trzeba czegoś specjalnego, aby stąd odszedł. W Aston Villi został mi jeszcze jeden rok kontraktu. Jestem na uprzywilejowanej pozycji, ponieważ nigdzie mi się nie spieszy. Chcę być numerem 1, ale w pewnym momencie się tam dostanę.

John został również zapytany o ewentualne objęcie posady menedżera w Spurs, po tym jak jakiś czas temu zwolniony został Jose Mourinho. Oto co odpowiedział.

– Nigdy nie objąłbym tej posady. Nigdy. Spurs to jedyny klub, którego bym nie objął. Jestem niemal pewny, że nie byłbym mile widziany również w West Hamie.

Źródło: Standard

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW