Ross Barkley po raz kolejny wyproszony z restauracji
Ross Barkley po raz kolejny wyproszony z restauracji

Ross Barkley po raz kolejny wyproszony z restauracji

Ross Barkley został zauważony w momencie, gdy ochrona jednej z miejscowych restauracji wyprosiła z Anglika z lokalu. Piłkarz Aston Villi miał spędzić cały dzień na spożywaniu alkoholu.

Portal The Sun ma posiadać materiał filmowy z całej sytuacji, podczas której angielski pomocnik miał dokuczać innym gościom oraz moment, gdy został wyproszony z lokalu.

Barkley przebywa obecnie na wypożyczeniu w Aston Villi. Mimo dobrego początku, Anglik spadł w hierarchii pomocników, wobec czego najprawdopodobniej powróci do Chelsea. Szokujące jest to, że w takim momencie, gdy powinien pokazywać się z jak najlepszej strony dla ewentualnych kupców, 27-latek zachowuje się w ten sposób.

Po dłuższej sesji spożywania alkoholu, piłkarz Chelsea został wyproszony z restauracji przez kilku ochroniarzy, którzy próbowali wepchnąć Anglika do pobliskiej taksówki. 27-latkowi zdarzały się już w przeszłości podobne sytuacje.

Źródło: The Sun

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW