Mark Lawrenson typuje wynik meczu przeciwko Aston Villi
Mark Lawrenson typuje wynik meczu przeciwko Aston Villi

Mark Lawrenson typuje wynik meczu przeciwko Aston Villi

Chelsea, by zagrać w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów musi wygrać dzisiejszy mecz, by być pewnym zakończenia rozgrywek na 3 miejscu. Według Lawrensona, piłkarze The Blues wygrają 2:0 z zespołem Deana Smitha.

– Chelsea gra w finale Ligi Mistrzów w następnym tygodniu, ale muszą dzisiaj wygrać, by być pewnym miejsca w TOP4. Wydaje mi się, że uda im się to zrobić.

– Villa osiągała różne wyniki w ostatnim czasie, ale byli imponujący w wygranej z Tottenhamem w środku tygodnia. Zaliczyli również bardzo dobry mecz z Evertonem na początku miesiąca. Zespół Deana Smitha bardzo się rozwinął względem poprzedniego sezonu, to pewne.

– Podobnie jak na Stamford Bridge, ponownie będzie to żywiołowa drużyna, zwłaszcza, że Jack Grealish dostaje coraz więcej minut na boisku. We wtorek Chelsea komfortowo wygrała z Leicester i spodziewam się, że tutaj również dobrze wykonają swoje zadanie.

Źródło: BBC Sport

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW