Mendy: Kilka lat temu nie wierzyłem, że zagram w finale Ligi Mistrzów
Mendy: Kilka lat temu nie wierzyłem, że zagram w finale Ligi Mistrzów

Mendy: Kilka lat temu nie wierzyłem, że zagram w finale Ligi Mistrzów

Każdy z nas miał w życiu moment gdy desperacko szukał pracy, aby mieć z czego utrzymać siebie i bliskich. To samo spotkało Edouarda Mendy’ego, który podzielił się z fanami swoją historią. 

Dziś gra w Premier League i czeka na finał Ligi Mistrzów, a jeszcze 6 lat temu rozważał pracę w sklepie odzieżowym. Zawsze był pokorny i wdzięczny, że los zaczął mu sprzyjać. Mendy postanowił opowiedzieć o tym, jak nie tak dawno planował rzucić piłkę na rzecz zarobku by utrzymać rodzinę:

– Czasem wracam do tego gdy podpisywałem swój pierwszy profesjonalny kontrakt lub byłem bezrobotny, gdyby ktoś wtedy powiedział mi „zagrasz w finale Champions League”, nie uwierzyłbym w to. Nie Słuchałbym go.

– Jestem szczęśliwy, że moja kariera nabrała tempa i mogę grać w klubie, który liczy się w walce o trofea, to coś więcej niż szczęście. Pracowałem bardzo ciężko aby dotrzeć do miejsca, w którym jestem dziś. Finał to nagroda za wiele ciężkich lat. Ciągle staram się udowadniać, że Chelsea dokonała właściwej decyzji.

– Wiele się u mnie zmieniło. Jest wiele czynników, które sprawiły, że od bezrobotnego piłkarza, jestem finalistą Ligi Mistrzów. Zawsze byłem pewny swoich umiejętności. Byłem pewien, że mogę być profesjonalnym piłkarzem. To pomogło mi nie poddawać się, gdy widziałem jak inny grali kosztem mnie.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW