Michael Owen typuje wynik spotkania Aston Villa vs Chelsea
Michael Owen typuje wynik spotkania Aston Villa vs Chelsea

Michael Owen typuje wynik spotkania Aston Villa vs Chelsea

Legenda angielskiej piłki uważa, że Chelsea po dzisiejszym meczu utrzyma się w czołowej czwórce i zagra w Lidze Mistrzów w najbliższych sezonie. Według Anglika, mecz zakończy się wynikiem 2:0 na korzyść The Blues.

Chelsea rozpocznie ten mecz z 3 pozycji w ligowej tabeli. O TOP4 nadal walczą 3 drużyny: The Blues, Leicester oraz Liverpool. Dzisiejsza, ostatnia kolejka rozstrzygnie końcowy układ tabeli Premier League.

– Pomimo kilku słabych wyników w ostatnim czasie, Chelsea musi być zadowolona z tegorocznej kampanii. Zwłaszcza z jej drugiej połowy.

– Kibice The Blues wyczekują już finału Ligi Mistrzów, który odbędzie się za tydzień. Jednak zanim to nastąpi, muszą wygrać ten mecz, aby być pewnym udziału w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Jak już wspomniałem, ich forma ostatnio nieco spadła, jednak jeśli pokażą się z jak najlepszej strony to myślę, że wygrają to spotkanie.

Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie zakończył się wynikiem 1:1. Na bramkę Oliviera Giroud odpowiedział Anwar El Ghazi.

Źródło: The Sport Review

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW