Tuchel: Aston Villa bez Grealisha nie istnieje
Tuchel: Aston Villa bez Grealisha nie istnieje

Tuchel: Aston Villa bez Grealisha nie istnieje

Thomas Tuchel przyznał, że Jack Grealish może utrudnić Chelsea wygranie ostatniego meczu w tym sezonie Premier League. Spotkanie jest o tyle ważne, że od jego wyniku zależy czy The Blues w przyszłym sezonie zagrają w Lidze Mistrzów.

Zespół Aston Villi jest pełen jakościowych zawodników, takich jak Ollie Watkins czy Tyrone Mings. Jednakże to Grealish wydaję się być ich najniebezpieczniejszym działem. Nawet Dean Smith zauważył, że podczas trzymiesięcznej absencji Jacka, jego zespół znacznie stracił na kreatywności. Wydaje się, że Tuchel popiera słowa kolegi z branży.

– Spójrz na statystki z Jackiem i bez niego, wygląda to jakbyś porównał dwie różne drużyny. Jest zaangażowany w znaczną część ich ataków. Na boisku podejmuje bardzo, bardzo dobre decyzje i jest bardzo spokojny gdy asystuje, wykańcza akcje czy dogrywa kolegom. Robi to tak dobrze, że zawodnicy wokół stają się znacznie groźniejsi niż bez niego.

– Tak, zdecydowanie jest zawodnikiem z topu. Musimy na niego uważać.

Źródło: SkySports

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW