Hernandez: Pulisic? Nie bez powodu gra w finale Ligi Mistrzów
Hernandez: Pulisic? Nie bez powodu gra w finale Ligi Mistrzów

Hernandez: Pulisic? Nie bez powodu gra w finale Ligi Mistrzów

Javier Hernandez w bardzo pozytywny sposób wypowiedział się na temat naszej młodej gwiazdy – Christiana Puliscia.

22-latek zaczął sezon od przerwy spowodowanej kontuzjami, jednak końcówka sezonu należała do niego. Mimo to Pulisic jest jednym z największych talentów w kadrze USA, wiele klubów stale go obserwuje. Jednym z nich jest Liverpool, który spróbuje wykupić Amerykanina, podczas letniego okna transferowego.

Chelsea może mówić o przepychu w linii ataku. Najczęściej The Blues grają ‚trójką’ z przodu, a to oznacza, że rywalizacja o skład jest bardzo zacięta. W miejsce Pulisicia może wejść Callum Hudson-Odoi, który też jest głodny gry. Wiele lat temu Hernandez był w podobnej sytuacji, stąd dał Christianowi kilka rad i w pozytywny sposób wypowiedział się o jego grze:

– Jest jednym z najbardziej utalentowanych graczy w Europie. Dlatego gra w jednym z najlepszych klubów na świecie. Nie bez powodu zagra w finale Ligi Mistrzów.

– Nie jestem kimś, kto dobrze doradza. Ale mogę powiedzieć, że dobrze się rozwija. Czy gra 90 minut czy 1, zawsze musi dawać z siebie wszystko. Jest z pokolenia młodych ludzi, którzy wiedzą, że wiek nie ma znaczenia. Talent nie jest istotny. Zawsze musisz słuchać i być otwartym na naukę, aby każdy mecz grać coraz lepiej. Do tej pory dobrze mu to wychodzi.

Wielu ludzi będzie śledzić najbliższy finał. Bardzo możliwe, że Pulisic okaże się wiodącą postacią Chelsea. Ma okazję pokazać się z jak najlepszej strony i pokazać opinii publicznej jak dobrym zawodnikiem jest. Oprócz niego ten finał będzie okazją, aby swój talent pokazali Mason Mount i Phil Foden.

Źródło: ESPN

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW