Inter zainteresowany usługami Zappacosty
Inter zainteresowany usługami Zappacosty

Inter zainteresowany usługami Zappacosty

Davide Zappacosta wrócił do gry po ciężkiej kontuzji. Aby wrócić do formy potrzebował minut na boisku, jednak nie mógł na to liczyć w Chelsea. Dlatego we wrześniu 2020 roku dołączył do Genui na roczne wypożyczenie.

W tym sezonie grywał na prawym i lewym boku obrony. Rozegrał 25 spotkań ligowych (23 z nich od pierwszej minuty), zdobył 4 bramki i dwie asysty. Wraz z końcem sezonu wróci na Stamford Bridge, gdzie jego umowa obowiązuje do 2022 roku.

Od jakiegoś czasu mówi się, że jego forma jest naprawdę imponująca. Stąd pojawiło się zainteresowanie ze strony Milanu, Interu i Atalanty. Natomiast Chelsea oczekuje za 28-latka 10mln euro. Kolejne raporty z Włoch mówią, że Inter poszukuje lewego wahadłowego i to Zappacosta jest jednym z ich celów transferowych. Nowi mistrzowie Serie A szukają tanich rozwiązań, a takim miałby być Davide. Na korzyść tego transferu działa fakt, że Zappacosta pracował już z Antonio Conte podczas sezonu 2017/2018 w Chelsea.

Sam piłkarz postanowił zabrać głos w sprawie swojej przyszłości: ” Nie wiem gdzie zagram w przyszłym sezonie”.

Źródło: CalcioMercato

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW