Meyler: Chelsea potrzebuje kogoś kto strzeli 30 goli w sezonie, kogoś jak Kane!
Meyler: Chelsea potrzebuje kogoś kto strzeli 30 goli w sezonie, kogoś jak Kane!

Meyler: Chelsea potrzebuje kogoś kto strzeli 30 goli w sezonie, kogoś jak Kane!

Harry Kane został najlepszym strzelcem i najlepszym asystentem w tym sezonie Premier League. W 35 występach zdobył 23 bramki i zaliczył 14 asyst.

Mimo osiągnięć indywidualnych jego Tottenham w tym sezonie nie sięgnął po żadne trofeum. Kane poinformował klub, że chce odejść, oraz miał odbyć rozmowę z właścicielem Spurs, Danielem Levym. Zainteresowani Anglikiem to Chelsea, Manchester City i United. Mówi się, że jego transfer przekroczy sumę 140mln funtów.

Według Davida Meylera, Kane przeniesie się na Stamford Bridge. Według Irlandczyka ważne dla Harry’ego będzie to, gdzie znajduje się jego nowy klub, ponieważ 27-latek posiada trójkę dzieci:

– Odkąd Tuchel przejął Chelsea, Ci znacznie się poprawili. Potrzebują napastnika, który da te 20,25,30 bramek w sezonie. Ważnym aspektem jest to, że transfer do Chelsea oznacza brak przeprowadzki z Londynu. Nie musi wstawać z samego rana aby wozić dzieci. Ludzie mogą pomyśleć, że to bez sensu, ale dla wielu graczy na to patrzy, nie ważne ile zarabiają.

Mimo wszystko Meyler obstawia, że gwiazda Spurs trafi do Manchesteru City, ponieważ to tam ma największe szanse na zdobywanie trofeów:

– Kane uważa City za priorytetowy kierunek, jeśli tam trafi w ciągu 4 lat zostanie mistrzem Anglii dwa albo trzy razy.

Dodatkowo David potępił sposób w jaki Kane ogłosił swoje odejście. Sugerowanie odejścia poprzez mówienie o dobrej porze na sprzedaż nie jest eleganckim wyjściem.

– W wywiadzie z Garym Nevillem przegiął, to lekceważące w stosunku do Spurs. Nie musiał tego robić. Jest na nagłówkach gazet, ale myślę, że to koniec jego przygody w Tottenhamie.

Źródło: OTBAM

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW