Pjanić pod gradobiciem ofert – Chelsea jednym z zainteresowanych
Pjanić pod gradobiciem ofert – Chelsea jednym z zainteresowanych

Pjanić pod gradobiciem ofert – Chelsea jednym z zainteresowanych

Wszystko wskazuje na to, że Miralem Pjanić latem opuści Barcelona. Przygoda Bośniaka na Camp Nou zdecydowanie kwalifikuje się do tych nieudanych, a te sytuacje chce wykorzystać Chelsea.

W tym sezonie 31-latek rozegrał tylko 12 spotkań, w tym tylko 6 z nich w LaLiga. Do Barcy dołączył sezon temu z Juventusu, transakcja wyniosła wówczas 56mln funtów. Od tego momentu ani trochę nie przypomina Pjanicia, którego mogliśmy oglądać w barwach Romy czy Juve. Po ostatnim meczu w sezonie ligowym przyznał, że ten sezon może spisać na straty.

Oto wiadomość z jego konta na Twitterze:

– Szanuj koszulkę. Szanuj zespół. Daj z siebie wszystko na boisku i poza nim. To jest to na co zasługujesz Barcelono. To robiłem wraz kolegami, kiedy tutaj przybyłem. Ten sezon pozostawia mnie z gorzkim niesmakiem i pytaniami, na które szukam odpowiedzi.

Hiszpańskie dzienniki już spakowały Pjanicia i wysłały lotem ekspresowym do Londynu. Inne raporty mówią, że Miralem dostaje oferty nie tylko od The Blues, ale także od PSG i Bayernu. Decyzja Pjanicia zależy od tego, kto poprowadzi Barce w przyszłym sezonie, jeżeli dalej będzie to Koeman, to Bośniak będzie pierwszym, który opuści klub.

Inne raporty donoszą, że to Chelsea wskazuje największe zainteresowanie usługami Pjanicia, dodatkowo w grę miałaby wchodzić wymiana za Jorginho.

Źródło: Mundo Deportivo, Sport

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW