Redknapp i Fernandes na temat Masona Mounta
Redknapp i Fernandes na temat Masona Mounta

Redknapp i Fernandes na temat Masona Mounta

Jamie Redknapp umieścił Masona Mounta w swojej drużynie sezonu Premier League, ponieważ Anglik przez cały sezon prezentował równą, dobrą formę.

Ten sezon zdecydowanie był na korzyść Masona, który wielokrotnie był wiodącą postacią The Blues. Rozegrał najwięcej meczów w lidze pośród graczy Chelsea. Dodatkowo został drugim najlepszym strzelcem Niebieskich w lidze. Powołując się na WhoScored, tylko Bruno Fernandes wykonał więcej kluczowych podań w Premier League, niż Mason Mount.

To wszystko wypłynęło na decyzję Redknappa, który umieścił Mounta w swojej drużynie sezonu:

– W pomocy stawiam na Masona Mounta, który grał wyśmienicie pod wodzą Lamparda i Tuchela. Prezentował stabilną formę, czym przekonuje mnie bardziej niż Bruno, bo ten wiele bramek zdobył z rzutów karnych.

Podobnego zdania jest kolega Redknappa, Paul Merson. Mimo wszystko wielu innych ekspertów postawiło na Fernandesa kosztem Mounta. Głos w tej sprawie zabrał sam Portugalczyk, który również jest pod wrażeniem formy Masona:

– Lubię Masona, od początku sezonu pokazywał równą formę, ale ludzie patrzą na liczbę bramek i asyst, a on nie strzela i nie asystuje tyle co inni. Dla mnie miał bardzo dobry sezon na topowym poziomie.

Źródło: Manchester United, SkySports

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW