Cascarino: Rudiger? Genialny obrońca
Cascarino: Rudiger? Genialny obrońca

Cascarino: Rudiger? Genialny obrońca

Odkąd Chelsea przejął Thomas Tuchel wielu zawodników wróciło do dawnej, wysokiej formy. Można powiedzieć, że Niemiec odbudował kilku piłkarzy, a niewątpliwie jednym z nich jest Antonio Rudiger. Podobnego zdania jest Tony Cascarino, który umieścił Rudigera w swojej drużynie sezonu.

W pierwszej części sezonu można było mówić o tym, że Frank Lampard odstawił Rudigera jak zabawkę. Sytuacja zmieniała się odkąd Chelsea przejął Thomas Tuchel. Odkąd to Tuchel prowadzi The Blues, jego rodak znacznie odżył i prezentuje świetną formę. Antonio świetnie odnalazł się w systemie z trzema obrońcami i obecnie jest pierwszym wyborem w układance Tuchela.

Rudigera charakteryzują dobra technika i spokój z piłką przy nodze, a jednocześnie bardzo pewne i agresywne odbiory. Cascarino postanowił podzielić się swoją opinią na temat Niemca:

– Był w zespole, ale na początku sezonu w ogóle nie grał, sytuacja zmieniła się w drugiej części kampanii gdzie był genialny. Nie boi się starć fizycznych, jednocześnie chcąc grać do przodu.

Źródło: The Times

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW