Chelsea pozwoli Hudsonowi-Odoi na odejście do Bundesligi?
Chelsea pozwoli Hudsonowi-Odoi na odejście do Bundesligi?

Chelsea pozwoli Hudsonowi-Odoi na odejście do Bundesligi?

Niepokojące informacje docierają do nas z Europy. Według nich Chelsea może pozwolić odejść latem Callumowi Hudsonowi-Odoi. Zainteresowanie graczem wyraża Borussia Dortmund.

Callum miałby w BVB zastąpić Jadona Sancho, który od dawna jest „sprzedawany” przez media. Niemiecki klub ma powoli rozglądać się za potencjalnym zastępstwem za swoją gwiazdę. Niemcy skierowali wzrok właśnie na Hudsona-Odoi, w grze są także Jonathan Ikone z Lille i Raphinha z Leeds. Trzeba pamiętać o dużych wymaganiach finansowych młodego Anglika, który w Chelsea zarabia obecnie 120 tysięcy funtów. Takie pieniądze miały go przekonać do pozostania na Stamford Bridge, gdy zainteresowanie wykazał Bayern Monachium.

Odoi jest niezadowolony ze swojej pozycji w klubie, w zakończonym sezonie zaliczył zaledwie 10 meczów w wyjściowej jedenastce w Premier League. Wydawało się, że rola Hudsona zmieni się po przyjściu Tuchela, który był początkowo zafascynowany graczem. Później jednak młody skrzydłowy usiadł znowu na ławce. Z tego powodu odejście Anglika jest możliwe – co ciekawe Chelsea mogłaby się zgodzić na wypożyczenie, gdy nabywca będzie pokrywał znaczną część tygodniówki.

Borussia zaś szykuje się do sprzedaży Jadona Sancho, któremu najbliżej do Manchesteru United. Chelsea poprosiła BVB o to, by być informowanym na bieżąco o sytuacji Sancho. To jednak nie zmienia wiele, gdyż Anglik jest głównie zainteresowany przejściem do Czerwonych Diabłów.

Źródło: Eurosport

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW