Micah Richards: Nie chciałbym grać przeciwko niemu
Micah Richards: Nie chciałbym grać przeciwko niemu

Micah Richards: Nie chciałbym grać przeciwko niemu

Były piłkarz Manchesteru City pospiesznie stanął w obronie niemieckiego napastnika, po tym jak jego debiutancki sezon w Chelsea został skrytykowany.

Werner został w tym sezonie złapany na spalonym aż 27 razy, powołując się na oficjalną stronę ligi. Mimo to 25-latek strzelił 12 bramek oraz 15 razy asystował swoim kolegom. To najwyższy wynik w tzw. kanadyjce ze wszystkich graczy Chelsea. Richards uważa, że większość krytyki w stronę napastnika jest nieuzasadniona.

– Werner nie miał szczęścia. Nie kupuję tego, że jest słabym napastnikiem. Miał 12 czy 13 bramek zdobytych ze spalonego. Miał niesamowitego pecha.

– W innym sezonie, siedem czy osiem bramek byłoby uznane, i moglibyśmy mówić, że dobrze spisał się w tym sezonie. Nie kupuję tego, że jest słaby. Jego sprinty są niesamowite. Nie chciałbym grać przeciwko niemu, bo jest nieustępliwy. Wciąż nie przestaje i idzie do przodu.

Źródło: BBC, The Chelsea Chronicle

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW