Chelsea w kontakcie z agentem Lukaku!
Chelsea w kontakcie z agentem Lukaku!

Chelsea w kontakcie z agentem Lukaku!

Zbliża się gorący okres w piłce nożnej – okienko transferowe! Dużo mocnych nazwisk przewija się przez nagłówki gazet, najlepsi dziennikarze nie odkładają swoich telefonów, jednym słowem – wyścig o najlepszych piłkarzy Europy zaczął się na dobre, a Chelsea nie zamierza zostać w blokach!

Nie jest tajemnicą, że w Interze Mediolan panuje mocno napięta atmosfera i pojawiają się głosy, że będą cięcia budżetowe. Antonio Conte w najbliższych dniach może nie być już trenerem świeżo upieczonych zdobywców Scudetto.

Najbardziej łakomym kąskiem w Interze jest Romelu Lukaku – absolutna gwiazda Serie A. Chelsea poszukuje klasycznej dziewiątki i swój wzrok kieruje w stronę piłkarza, który już był w klubie ze Stamford Bridge. Mówi się, że Inter będzie skłonny sprzedać Belga za 69 milionów funtów i taka cena na pewno nie odstrasza finalisty tegorocznej Ligi Mistrzów. Ponadto Lukaku jest sympatykiem Chelsea oraz ceni sobie pracę z Antonio Conte. Odejście Włocha na pewno pomogłoby The Blues w negocjacjach z Interem.

Belgijski dziennikarz – Sacha Tavolieri – napisał na swoim koncie na Twitterze, że Chelsea jest już w kontakcie z agentem Romelu Lukaku! Jedno jest pewne – najbliższe dni będą gorące jeżeli chodzi o sytuacje napastnika reprezentacji Belgii.

Źródło: Twitter – @sachatavolieri

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW