Czy Chelsea musi zrezygnować z Haalanda?
Czy Chelsea musi zrezygnować z Haalanda?

Czy Chelsea musi zrezygnować z Haalanda?

Według doniesień w Anglii mimo wielkich optymizmów, Chelsea musi zrezygnować z transferu Erlinga Haalanda. Wszystko przez Borussie Dortmund, który na ostatni gwizdek zakwalifikowała się do Ligi Mistrzów.

Norweg zasłynął z świetnych występów dla RB Salzburg i teraz BVB. W obecnym klubie w 59 spotkaniach zdobył 57 bramek. Mówiono, że tego lata Erling opuści Dortmund, a Chelsea była jednym z potencjalnych kierunków. Dopiero w 2022 roku uaktywnia się klauzula, która pozwoli Haalandowi odejść za 65mln funtów, póki co otrzymaliśmy zapewnienia ze strony włodarzy klubu, że mogą pozbyć się go tego lata, za o wiele wyższą kwotę.

Wydaje się, że teraz temat jest zamknięty. Borussia zakwalifikowała się do Champions League, więc nie musi ratować budżetu poprzez sprzedaż swoich gwiazd.

Haaland mógł być rozwiązaniem problemu nieskuteczności w ataku Chelsea. W grze pozostają alternatywy w postaci Lukaku i Kane’a. The Blues mają odpowiedni budżet by sprowadzić jakąś gwiazdę, pytanie tylko kogo?

Źródło: The Athletic

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW