Giroud: Sport pomaga mojej psychice
Giroud: Sport pomaga mojej psychice

Giroud: Sport pomaga mojej psychice

Oficjalna strona Chelsea udostępniła kolejny wywiad w ramach współpracy z firmą Rexona. Kolejnym gościem serii „Unstoppable” jest Olivier Giroud, który wypowiedział się na temat tego jak istoty jest ruch. Wypowiedź poparł przykładem w postaci swojej kariery.

Giroud to piłkarski mistrz świata z 2018 roku. W wywiadzie dla Rexony podkreśla jak ważna jest cierpliwość i wiara w pozytywne skutki uprawiania sportu. Z Francuzem rozmawiał prof. Damian Huges. Huges to również konsultant sportowy i autor kilku bestsellerów. W rozmowach z naszymi zawodnikami zwrócił uwagę na to, co ich inspiruje, motywuje i dodaje otuchy w dobrych i złych chwilach. Rozmowa z Giroud była dla niego niezwykle ciekawa. Podczas lat kariery we Francji i Anglii, Giroud nauczył się dbać o swoje ciało i ciężko dla niego pracować.

– Sport jest ważny dla mojej psychiki. Czuję się bardzo dobrze i jest to dla mnie bardzo ważne. Ruch daje mi pewność siebie.

– Nawet najlepszy zawodnik na świecie powie ci, że czasem musisz walczyć z przeciwnościami. Czasem powinieneś się cieszyć, że są, ponieważ to pozwala ci się rozwijać i się doskonalić. Właściwe postępowanie to bycie profesjonalistą cały czas, dawanie z siebie wszystkiego podczas treningu, posiadanie właściwej mentalności, nie narzekanie i szukanie pozytywów, czasem nawet negatywów, aby się poprawić.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW