Keown: Jest szansa, aby Kane zamienił Tottenham na Chelsea
Keown: Jest szansa, aby Kane zamienił Tottenham na Chelsea

Keown: Jest szansa, aby Kane zamienił Tottenham na Chelsea

Martin Keown zasugerował, że Chelsea najbardziej skorzystałaby na podpisaniu kontraktu z  gwiazdorem Tottenhamu.

Media w Anglii podają, iż Kane po raz kolejny wyraził chęć odejścia z Tottenhamu, a Chelsea jest jednym z klubów monitorujących jego sytuację. Ci, którzy wcześniej przywdziewali barwy Tottenhamu, a przeszli na drugą stronę północnego Londynu nie zostają łatwo zapominani.  Jeśli Kane zrobi to samo to po raz kolejny spowoduje to totalny chaos.

Keown uważa, że Chelsea brakuje kogoś o jakości Kane’a, kogoś kto zdobył Złotego Buta za sezon 2020/21 w Premier League.

– Trochę to złośliwe, ale jest to, czego Chelsea nie może zrobić. Która drużyna tak naprawdę na tym zyska? Chelsea. Czy możesz sobie wyobrazić, jak dobrzy mogliby być? Z Harrym Kane’em wszystko jest możliwe.

Byłoby niespodzianką, gdyby Kane odszedł do Chelsea i nie jest to coś w jego stylu. Sol Campbell nie przejmował się tym, gdy prawie 20 lat temu zamienił Spurs na Arsenal. I choć istnieje szansa, że Kane może już nie być graczem Spurs przed rozpoczęciem następnej kampanii, nie będzie mu wybaczone, jeśli skończy przywdziewając barwy tych ze Stamford Bridge

Źródło: Sky Sports

 

O autorze

Avatar

W redakcji mówią na mnie Chomik.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW