Kolejny klub zainteresowanych Zappacostą
Kolejny klub zainteresowanych Zappacostą

Kolejny klub zainteresowanych Zappacostą

Najprawdopodobniej Davide Zappacosta nie będzie kontynuował kariery w Genui. Jednak 28-latek rozegrał na tyle dobry sezon, że kluby takie jak Milan, Inter i Atalanta są zainteresowane jego transferem. Kolejnym zainteresowanym usługami Włocha ma być Napoli.

Wszystko wskazuje na to, że Elseid Hysaj nie przedłuży kontraktu z Napoli. Albańczyk odejdzie za darmo, a sam Giovanni Di Lorenzo może nie wystarczyć, aby rywalizować na kilku frontach. Doświadczony Davide Zappacosta może być rozwiązaniem problemów Neopolitańczyków.

Kontrakt Włocha wygasa w 2022 roku, a wszystko wskazuje na to, że nie na Stamford Bridge nie ma czego szukać. Chelsea chętnie sprzeda Davide, aby odciążyć budżet płacowy. Problemem może być specyfika polityki włoskich drużyn, które wolą wypożyczać zawodników i wykupywać tylko wtedy, gdy zagrają dobry sezon. Chelsea powinna zrobić wszystko, aby go sprzedać, nawet kosztem strat finansowych na tym transferze.

Źródło: Sportitalia

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW