Lacroix: Dobrze mi w Wolfsburgu
Lacroix: Dobrze mi w Wolfsburgu

Lacroix: Dobrze mi w Wolfsburgu


Ostatnimi czasy w mediach słyszy się, że Chelsea poszukuje środkowego obrońcy. Niestety – dla fanów The Blues – kariera Thiago Silvy dobiega końca. Jednym z obiektów zainteresowań Thomasa Tuchela został Maxence Lacroix. Francuz przebojem wszedł do Bundesligi, wywierając ogromny wpływ na dyspozycję Wolfsburga w minionym sezonie Bundesligi.

Młody defensor mimo takiego wieku rozegrał ponad 36 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Zdobył on dla ekipy z Niemiec dwa gole i zanotował dwie asysty. Kluczowe tu również są statystyki „z gry” – zawodnik notował średnio 1.6 wślizgu na mecz, 2.2 przejęć piłki oraz 4.5 oddaleń zagrożeń spod własnego pola bramkowego. Co ważne, jeżeli chcemy jako zespół operować piłką i dominować na boisku – Francuz notuje średnio 84% celności podań.

Sam zainteresowany wypowiedział się krótko na temat plotek transferowych na jego temat.

– Tak, widziałem te doniesienia. Wolę jednak powierzyć kwestie transferowe swojemu agentowi, a sam skupić się na wykonywaniu swojej pracy w Wolfsburgu.

– Zakwalifikowaliśmy się do Ligi Mistrzów, jestem z tego zadowolony i dobrze mi tutaj. Mam nadal jeszcze trzy lata kontraktu.

– Oczywiście, że pewne sprawy w piłce dzieją się szybko i czasem nad nimi nie panujesz. Ja jednak czuje się tu bardzo komfortowo i nie mam powodów by myśleć o odejściu.

źródło: the4thofficial

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW