Stones: Porażki z Chelsea tylko nas wzmocniły
Stones: Porażki z Chelsea tylko nas wzmocniły

Stones: Porażki z Chelsea tylko nas wzmocniły


Już za kilka dni odbędzie się największe święto w świecie piłki nożnej. W tym sezonie dwukrotnie górą była drużyna Thomasa Tuchela, i oby taki sam rezultat pozostał po sobotnim meczu. Pojedynek ten będzie pełen nerwów, ostrożnej gry w obronie i może przypominać mecz szachowy – gdzie każdy ruch może odmienić losy spotkania.

Z tego też powodu zapytano defensora City, Johna Stonesa o jego wrażenia przed zbliżającym się finałem.

– Czy dwie porażki z Chelsea wpłyną na nasze nastawienie? Zdecydowanie nie. Zawsze wyciągamy wnioski po przegranych i staramy się poprawiać.

– To finał Ligi Mistrzów, każdy będzie poddenerwowany. Nie bylibyśmy jednak jako drużyna tu gdzie jesteśmy bez umiejętności kontrolowania stresu. Wielka presja, ogromne wydarzenie – mamy świetnych zawodników, którzy idealnie odnajdują się w takich momentach.

– W pełni zasłużyliśmy, by znaleźć się w finale i mamy nadzieję, że kolejną rozmowę odbędziemy, gdy wzniesiemy najważniejsze trofeum w piłce. Cały czas obserwowaliśmy jak grają. Wygraliśmy z nimi na wyjeździe – oczywiście, pod wodzą innego menedżera. Wydaje mi się, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty w ostatnich spotkaniach, jednak Premier League a Liga Mistrzów to dwie różne rzeczy. Jesteśmy głodni tego pucharu.

źródło: football.london

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW