Werner: To był nasz najlepszy mecz
Werner: To był nasz najlepszy mecz

Werner: To był nasz najlepszy mecz

Nieustannie podgrzewamy atmosferę przed finałem Ligi Mistrzów. Nasz napastnik, Timo Werner, opowiada o swoim doświadczeniu sukcesu w tych rozgrywkach i przedstawia spotkanie, które było, według niego, najlepszym meczem Chelsea w tym sezonie. 

– Liga Mistrzów to coś wyjątkowego. Myślę, że kiedy przed meczem słyszysz hymn i kibice mają te emocje, zaczynasz oczekiwać na spotkanie z niecierpliwością. Zagranie przed publicznością będzie świetną okazją, bo przez pewien okres nie mogli pojawiać się na stadionach. Finał Ligi Mistrzów to największe spotkanie w piłce klubowej. Nie ma nic większego. Wszyscy na to czekamy.

– Po meczu z Atletico trafiliśmy na Porto, co było postrzegane jako najlepszy wynik losowania. Udowodnili jednak, że są bardzo trudnymi rywalami, którzy charakteryzują się agresywnym stylem gry.  Ale po wygranej z nimi, zaczęliśmy wierzyć, że możemy zajść naprawdę bardzo daleko, nie zważając na to, kto stanie nam na drodze.

– Rozegraliśmy wiele dobrych spotkań, ale myślę, że rewanż przeciwko Realowi, w którym zagwarantowaliśmy sobie grę w finale, był wyjątkowy. Pokazaliśmy wielu ludziom, że potrafimy wygrywać z wielkimi drużynami. Z naszego punktu widzenia to był nasz najlepszy mecz, nawet jeżeli wygrana w nim nie była najbardziej bezapelacyjna.

Źródło: Chelsea Official Site

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW