Chelsea i Manchester United rozważają transfer Donnarummy
Chelsea i Manchester United rozważają transfer Donnarummy

Chelsea i Manchester United rozważają transfer Donnarummy

Pewnym jest, że Gianluigi Donnarumma opuści AC Milan za darmo. Włoch nie przedłużył obecnej umowy, co pozwala mu dołączyć do dowolnej drużyny, która spełni jego warunki finansowe.

22-latek zadebiutował dla Milanu w 2015 roku. Od tamtego momentu rozegrał 251 spotkań na poziomie Serie A, gdzie zachował 75 czystych kont. Pomimo pięknej historii jaką pisał w barwach Rossonerich, zdecydował się opuścić klub.

Jego odejście wywołało lawinę plotek, a najnowsze doniesienia łączą go z przenosinami do Premier League. Jego usługami są zainteresowane Manchester United i Chelsea, jednak obie drużyny posiadają pewnych bramkarzy. Z Manchesteru na pewno odejdzie Sergio Romero i Lee Grant, nie pewna jest przyszłość Davida De Gei. Stąd podpisanie Donnarummy za darmo może okazać się szansą, której nie można przegapić.

Natomiast The Blues posiadają na ławce Kepe Arrizabalage, który okazała się transferowym niewypałem. Jego odejście może zachęcić włodarzy klubu do podpisania umowy z Gianluigim, a ten mógłby wygryźć Edouarda Mendy’ego z pierwszego składu.

Źródło: The Sun

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW