Chelsea i Southampton zmierzą się o talent z Lincoln City
Chelsea i Southampton zmierzą się o talent z Lincoln City

Chelsea i Southampton zmierzą się o talent z Lincoln City

Na początku miesiąca Sean Roughan został zaproszony na trening z The Blues, a potem został włączony do składu Southampton B. Obrońca na co dzień występuje w Lincoln City, które jest otwarte na jego sprzedaż.

Chelsea i Southampton są zainteresowane wykupem Irlandzkiego defensora. Ostatnio 17-latek otrzymał powołanie do seniorskiej reprezentacji Irlandii. Roughan przykuł uwagę skautów młodzieżowej drużyny Chelsea jakiś czas temu, stąd otrzymał zaproszenie na trening z pierwszą drużyną. Teraz Lincol czeka, czy otrzyma za niego ofertę.

Dla Świętych nie jest on pierwszym wyborem, posiadają oni alternatywę w postaci 18-letniego Johnly’ego Yfeko. Ekipa Ralpha Hasenhuttla szuka lewego obrońcy, ponieważ swojego kontraktu nie przedłużył Ryan Bertrand, a Jake Vokins i Yan Valery nie prezentują odpowiedniego poziomu.

Źródło: HampshireLive

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW