Chelsea planuje złożyć ofertę za Lukaku!
Chelsea planuje złożyć ofertę za Lukaku!

Chelsea planuje złożyć ofertę za Lukaku!

Mimo, że okienko transferowe jeszcze się nie zaczęło, działacze The Blues już stawiają pierwsze kroki w celu sprowadzenia nowych zawodników. Na szczycie listy znajduje się belgijski napastnik, Romelu Lukaku.

W sobotę Chelsea zmierzy się z Manchesterem City w finale Ligi Mistrzów. Dodatkowo, awansowali oni do finału FA Cup, który ostatecznie przegrali oraz zakończyli sezon na 4 miejscu w Premier League. Nieważne co się stanie, klub ma w planach wzmocnienie formacji ataku.

Romelu Lukaku występujący w klubie w 2011 i 2014 roku, uważany jest jako główny cel transferowy. Inter zmaga się z problemami finansowymi, więc sprzedaż swoich największych gwiazd pomogłaby rozwiązać ten problem.

Dodatkowo klub rozstał się z Antonio Conte, a to w głównej mierze dzięki niemu Belg nie chciał opuszczać Interu. Teraz, gdy Włocha już nie ma, Lukaku może rozglądać się za nowymi wyzwaniami. Jak informuje Matt Law, wszystko ma się wydarzyć jednak dopiero po nadchodzącym Euro.

Według doniesień, oferta Chelsea ma sięgać około 65 milionów funtów. Takie pieniądze mają przekonać władze Interu do sprzedaży napastnika, dzięki czemu ich problemy znacznie by się zmniejszyły.

Źródło: Sportlens, Matt Law

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW